jest tak bardzo kochana
jest tak idealna
jest jak kula
uśmiecha się w każdej sytuacji
nawet wtedy kiedy się złości
i mogłaby cię wciągnąć
jedną dziurką w nosie
nie jesteś dla niej
słodkim arbuzem
nie jesteś dla niej
malwinka nie może
kochać ciebie
ona kocha jeść
4 komentarze:
Ależ mi się podoba ten wiersz! Ten pazur zamaskowany w lekkości. Wspaniałe! Bardzo mi bliska percepcja poetycka.
Dziękuję za oba tak miłe komentarze. :) Zapraszam znowu. Aktualnie zarzuciłam nieco cykl portrety, może brak mi weny w tym kierunku. Ale na pewno jeszcze będę pisać kolejne wiersze, bo tematów do obserwacji jest wiele. Fajnie, że do kogoś trafiły.
Pozdrawiam serdecznie!
no ja myślę, zaglądam tu regularnie - naprawdę to bardzo dobra poezja - powinnaś to opublikować papierowo :)
pozdrawiam
Marek
Kilka wierszy ukazało się już na papierze. :) Marzę o tym, żeby zebrać tych portretów więcej i kiedyś wydać je wspólnie w jednym tomiku. Marzenia warto mieć. :)
Prześlij komentarz